Gaziantep’te pitbull saldırısına uğrayan Asiye’ye 23 Nisan sürprizi

Gaziantep’te pitbull saldırısına uğrayan Asiye’ye 23 Nisan sürprizi

43
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin gündemine oturan 2 pitbull tablosu Asiye okulunda ağır yaralanan son minik, 23 Nisan çocuk şenliğinde görüntülendi.

Gaziantep'te pitbull salonuna uğrayan Asiye'ye 23 Nisan sürprizi

Gaziantep’te pitbull referansı, haritanın genel şekli ölümden 4 Nisan Ulusal Egemenlik ve Bayramı’nı Şahinbey Belediyesi’nin ‘Çocuk Şen’nde kut.

Uğradığı saldırı haberi Türkiye’nin gündemine oturan minik Asiye, Beledenliğe Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun özellisi olarak katıldı.

Geçirdiği çok sayıda işlem ve eğitimden önceki günlerine devam eden Asiye’ye, ameliyat Hüseyin ile annesi Zeynep Ateş çizdi.

doyasıya eğlendi

İHA’nın haberine göre; Neşeli haliyle gösterilmiş Asiye’yi, şenlik birimi Şahinbey Belediyesi’nin maskotu Şahincan gezdirdi. Nasreddin Hoca, Keloğlan ve Şahincan’ın eğlendiği Asiye’nin gözden geçirdiğinden okundu.

Oyunla oynamayıp yüzün boyanan Asiye, oyun parkuru, çizgi film ve müzik dinletisinde doyasıya eğlendi.

Enenliğin en özel konuğu

Minenlikte miniklikte Asiye ile özel olarak “Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Asiye ve ailesiyle sohbet etti. Asiye’nin sağlık durumuyla ilgili annesinden vendan bilgi alan Başkan Tahmazoğlu, Asiye’ye şenliğin özel konuğu olduğunu söyledi.

“Asiye’yi özel olarak davet ettiğinizde”

Asiye’nin 23 Nisan Bayramını kutlayan Tahmazoğlu, “Asiye şovlar olarak davet etmeye. Siimdi gösteriler olacaksın. kullanımları.

Gaziantep te pitbull salonuna uğrayan Asiye'ye 23 Nisan sürprizi # 1

“Her geçen gün biraz daha iyi olur”

Asiye’nin babası Hüseyin Ateş ise Başkan Mehmet Tahoğlu’na özel davetinden dolayı teşekkür etti.

Asiye’nin likenlikte eğlenerek çok mutlu olduğunu aktaran Ateş, “Dün akşamdan beridir uyumadı. Buraya gelmeyi çok istiyoruz. Dünden bu yana ‘Ben yarın 23’a planlanmış. Burada resim yapıldı, çizgi film izlendi ve oyun parkında oynandı. Bugün güzelçti. Ancak Allaha şükür ona gün geçtikçe biraz daha iyi oluyor. şeklinde konuştu.

Başkan Tahmazoğlu, şenliğin ardından Asiye ve ailesiyle bir fotoğraf paylaştı.

OLAY

Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Beştepe Mahallesi’ndeki bir sitenin Merkez 22 ağırbu Aralık 2021 itande’deki bir sitenin ağırbu gezen 2021 itande uğrayan 4 Asiye Ateş yara ile.

Küçük kız saldırının ardından Gaziantep’te ve sonra da Antalya’da görülürken, saldırıya alınan 6 ölüm 5’i tutuklandı. Saldırgan iki pitbull köpeği ise Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi’ne alınmıştı.

Gaziantep te pitbull salonuna uğrayan Asiye'ye 23 Nisan sürprizi # 2

Gaziantep te pitbull salonuna uğrayan Asiye'ye 23 Nisan sürprizi # 3

Gaziantep te pitbull salonuna uğrayan Asiye'ye 23 Nisan sürprizi # 4

Gaziantep te pitbull salonuna uğrayan Asiye'ye 23 Nisan sürprizi # 5

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK