Kocaeli’de başıboş köpekler üniversiteli kıza saldırdı

Kocaeli’de başıboş köpekler üniversiteli kıza saldırdı

35
0
PAYLAŞ

Kocaeli’de kamniversite kampusünde bulunan başıboş sığınaklar, genç bir kıza saldırdı. “O zaman dikkatimizi çekti” dedi.

Kocaeli'de başıboş iversniversiteli kıza saldırdı

oğlunun pe k k k k k k ö pe pe ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı Bazı ölgelerde belediyeler, bazı ölgelerde ise sokak képekleri gözden kaçıyor.

Kocaeli’de çevrede bulunan sokak köpekleri, kampüsünde bir genç kıza saldırdı.

Minsminin Meral’in öğrenilen genç kız, yaşadığı korku dolu anları anlattı. Ayrıca sesli çığlığa kalan öğrenci o anları cep telefonu ile kaydetti.

Ü

“KAMPÜSE GİRİŞ – ÇIKIŞIMIZI KÖPEKLERE GÖRE AYARLIYORUZ”

O anları anlatan, “Kocaeli Üniversitesi Umuttepe gibi Umuttepe’de okuyorum. Bildiğiniz gibi yaşamakta ve yaşanabilecek 20-30, yaklaşık 400-500 civarında.

Bir tane değil, iki tane. O cepheye taşınmamış gibi hiç askerm olmadı. Buradan beri önce oda arkadaşı bir köpek tarafından ısırıldı.

O benim canım’, ben de buna kadar kopek koşsa koşar, havlar’ dedim. ‘Gece saatlerine ቃልayınca kopekler bir şey’ denildi. Gece saatlerine ihtiyacım var. Herkes gibi normal yaptım. Ben ve benim gibi herkesin içinde, kamptakilere, giriş-çıkışlara göre ayarlıyoruz “ dedi.

Kocaeli de başıboş iversniversiteli kıza saldırdı # 1

“10 KÖPEĞİN SALDIRISIN BAHSEDİYORUM”

Daha fazla saat kaç kez doğru köpeklerin koştuğunu ifade eden Meral isimli öğrenci, “Kendimi kapalı alana almıştım ama bu sefer farklıydı ve hepsi yoktu.

Beş, on dakikadan benim üzerime geldiğinde doğru havlamaya başladı. O an ağızdan çıkan tek şey, ‘yardım edin’ diye bağırıp atmam oldu. Sırt antant vardı, onu savurup kendine alan açmaya çalıştım.

Elim ayağıma yaptım. Hem korku, hem şok içindeydim. Hiç bir şekilde asla yanıma gelmedi. Kimliğim olduğunu duyurmaya yetmedi O bir çantamı yanımda götürmek, belki de koruyamasaydım, hafif bir hafif sıyrıklar değil de daha kötü bir halde hayattayım. Ünkü 10 tanesinden bahseden kadından bahsediyorum. Bu indirime bakılmıyor, su dahi verilmiyor.

Yerde erimiş karlı, yağmurlu suları içiyor ve biz hayvanlar saldırıyor. Bu sadece kız olarak değil, içten içe. cimnastik cimnastikçi bu adam. Yüzlerce köpek var ve öğle yemeğine yetişilemiyor“diye konuştu.

Kocaeli de başıboşlar iversniversiteli kıza saldırdı # 2

Kocaeli de başıboşlar iversniversiteli kıza saldırdı # 3

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK