Banu Alkan’dan Ajda Pekkan’a: Taklit ediyorsun beni

Banu Alkan’dan Ajda Pekkan’a: Taklit ediyorsun beni

76
0
PAYLAŞ

Banu Alkan’dan Ajda Pekkan’a: Beni taklit ediyorsun

Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun

1970’lerden bu yana yüzlerce filmde rol alan Banu Alkan, son aylarda ABD’li dizi yıldızı Kylie Jenner’a göndermelerle gündeme geldi.

“KYLIE BENİ İMMİ”

Alkan, 24 yaşında bir çocuğun annesi Jenner’ın kendini taklit ettiğini ve kendi gençlik fotoğraflarıyla Kylie’nin karelerini yayınladığını iddia etti; “Seni taklitçi Kezban. Saçım uçuşana kadar beni taklit ediyor.” kelimeleri kullanmıştı.

“KEZBAN”

Daha sonra Kylie Jenner ve kendisinin mayo giydiği pozları paylaşan Alkan, “Kıskanç Kezban, rüya görüyorum. Saçımın uzunluğuna kadar taklit ettin, yuh “ dedi.

“AYRICA AJDA TALİTLERİ”

Tüm bu olaylardan aylar sonra 63 yaşındaki Banu Alkan, önceki gece Kuruçeşme’de sahne alan Ajda Pekkan’ı kastediyordu.

75 yaşındaki süperstardan bir sahneyi Instagram hesabının Hikayeler bölümünden paylaşan ünlü oyuncu; “Taklit edilmek harika bir duygu bebeğim” yazdı. Yayınladığı bir sonraki fotoğrafa kendi fotoğrafını ekleyen Banu Alkan, “İşte benim sahte fotoğrafım” kullanılan cümleler.

Yıllara meydan okuyan Ajda Pekkan’ın Banu Alkan’ın kopya çektiği iddialarına nasıl tepki gösterdiği ise merak konusu oldu.

Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun #1Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun #2Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun # 3Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun # 4Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun # 5

Banu Alkan’dan Ajda Pekkan’a: Beni taklit ediyorsun

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK