Burcu Biricik: Nalan beni oynuyor

Burcu Biricik: Nalan beni oynuyor

54
0
PAYLAŞ

Burcu Biricik: Nalan benimle oynuyor

Burcu Biricik: Nalan benimle oynuyor

Camdaki Kız dizisinde Nalan rolünü oynayan Burcu Biricik, YouTube’da yayınlanan bir programa konuk oldu.

Samimi açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, “Oynadığın roller sende kalıcı bir etki bıraktı mı?” Soruyu şu şekilde yanıtladı:

“ROLLERDE KALMAM GEREKİYOR”

“Genellikle üzerimize düşeni yapıyoruz ve çekim bittiğinde çıktığımızı söylüyoruz. Eskiden benim için de öyleydi. Ancak son zamanlarda biraz daha kalmam gereken roller oldu.

“DERİNLİKLİ RULOLAR”

Örneğin “Fatma”da hazırlık ve tüm çekim süreci boyunca enerjimi çok yükseğe atmamaya çalıştım. Bu bittiğinde, sırtımı biraz daha dikleştirebildim ve Bead rolünde dik bir enerjide olabildim. Çünkü menzili daha geniş bir roldü. Bu kadar derinlikli rolleri üst üste oynamak ister istemez yoruldu tabii.

Başarılarıyla göz dolduran Burcu Biricik’ten güzellik sırları FOTOĞRAF GALERİSİ

“NALAN OYNAMIYORUM”

Örneğin ‘Girl in the Window’ çok zor bir iş ama sinirlenmeye başladığınızda eğlenmeye başlıyorsunuz. Şaka bir yana şunu söyleyebilirim; Bu karakter olarak yaklaşık 13 saat yaşıyorsunuz, onunla yatıyorsunuz ve onunla uyanıyorsunuz. Ve şimdi diyorum ki; Sanırım ben Nalan’ı oynamıyorum, Nalan beni oynuyor.

“BLANÇODA OLMAK İSTİYORUZ”

Oyunculuk yaparken topluma haksızlık etmemeye özen göstermelisiniz. Çok topal büyüyen bir kızı oynuyorum. Profesyonel olup kıza nasıl olduğunu göstermeli miyim yoksa halka olması gerekeni mi göstermeliyim? Benim için bir denge tahtasında olmak gibi.”

Burcu Biricik: Nalan benimle 1 numara oynuyor

Burcu Biricik: Nalan benimle 2 numara oynuyor

Burcu Biricik: Nalan benimle oynuyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK