Demet Özdemir: Aşkın tanımını yapmak kolay değil

Demet Özdemir: Aşkın tanımını yapmak kolay değil

55
0
PAYLAŞ

Demet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil

Demet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil

Şarkıcılar Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir bir derginin bu ayki sayısının kapağında yer aldı. Güzel oyuncu, hem Oğuzhan Koç ile olan ilişkisinden hem de hayat yolundan bahsetti.

İşte Özdemir’in açıklamalarının alt başlıkları:

“ZAFER KADINLARI GÜZEL YAPAR”

“Özgürlüğümü kazanmak için tek başıma başarı odaklı bir yol izliyorum. Güçlü olun ve başarıyı hissedin; bana en büyük güzellik gibi geliyor. Çünkü bir kadını güzel yapan şey gücüdür.

“HİÇ KİMSEYLE REKABET ETMEM”

Başarı; sonsuz ve sınırsız bir kelime. Yolculuğumun temel duygusu bu. İnanılmaz hırslı ve başarı odaklı bir karakterim var. Benim sırrım; kimseyle rekabet etmeden kendiniz yapmaya çalışın.

“Yalnız değilsin” sözü beni her zaman olumlu etkiler. Duygularımı paylaşıyorum çünkü bunu gerçekten duymak ve hissetmek istiyorum. İçine kapanık olmak benim için iyi değil, yoksa sorunların daha da büyüyeceğini düşünüyorum.

Dans tarif edemediğim bir duygu, çocukluğumun en büyük hediyesi. Her şarkıda, her koreografide farklı bir insan gibi hissediyorum.

“GERÇEKTEN NE OLDUĞUNU BİLİYORUM”

İyisiyle kötüsüyle samimi olan biri anında kalbimi kazanır. Eğer gerçek değilse, hemen hissediyorum ve bu beni biraz üzüyor.

Nasıl bilmiyorum ama hayatım bir film olsaydı kesinlikle romantik bir komedi olmasını isterdim.

“AŞKIN TANIMLANMASI ZORDUR”

Bana öyle geliyor ki aşkın tanımı kolay yapılamaz. Hayatımda güzel olan her şeye seyahat ediyorum. İyisiyle kötüsüyle bana öğrettikleriyle. Benim için çok değerli olan zorlu bir ilişkim var.

En büyük şikayetim sabırsız olmam. Bu konuda elimden gelenin en iyisini yapmama rağmen pek bir ilerleme kaydedemedim. İletişime geçmeye çalışıyorum.

“YATAKTAN DÜŞERİM GÜNÜM EĞLENCELİ OLACAK”

Küçükken uyandığımda kimseyle bir saat konuşmazdım. Ama şimdi gözlerimi açtığımda uyanana kadar kendimle ilgili şaka bile yapıyorum. Hele bir de yataktan düşersem günüm daha eğlenceli geçecek.”

Demet Özdemir: 1 numaralı aşkı tanımlamak kolay değilDemet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil #2Demet Özdemir: Aşk #3'ü tanımlamak kolay değilDemet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil #4

Demet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK