Emre Aşık, 8 yıllık eşi Yağmur Aşık’tan boşandı

Emre Aşık, 8 yıllık eşi Yağmur Aşık’tan boşandı

61
0
PAYLAŞ

Emre Aşık, 8 yaşındaki eşi Yağmur Aşık’tan. boşanmış

Emre Aşık, 8 yaşındaki eşi Yağmur Aşık'tan.  boşanmış

Eski futbolcu Emre Aşık ile 8 yaşındaki eşi Yağmur Aşık’ın çekişmeli boşanma davası sonuçlandı.

İstanbul 10. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmada Emre Aşık ve avukatları hazır bulundu. Yağmur Aşık duruşmaya katılmazken, basın mensuplarının da duruşmaya katılmasına izin verilmedi.

“Müşterimizin itibarı buharlaştı”

Duruşmada ifade veren Emre Aşık’ın avukatı, “Türkiye’de sporcu olarak tanınan Emre Aşık dürüst, temiz bir insandır. Evlilik devam ederken, müvekkilimizin serveti adeta uçup gitti. Müşterimizin itibarı da buharlaştı. Davanın kabul edilmesini talep ediyoruz. “ aranan.

“ÇOCUKLARIN YER ANNENİN YANINDADIR”

Emre Aşık’ın çocukların velayetini Yağmur Aşık’a vermeye çalıştığını iddia eden Yağmur Aşık’ın avukatı. ödenecek bakım yok “Çocukların yeri annelerinindir. Çocukların ortak velayetinin anneye verilmesini talep ediyoruz.” dedi.

Aşık’ın avukatı, müvekkilinin hamile olduğunu bilmediğini ve görüşmede öğrendiğini söyledi.

Emre Aşık 8 yaşındaki eşi Yağmur Aşık'tan boşandı #1

35 BİN TL TAZMİNAT ÖDENECEK

Mahkeme, Emre Aşık’ın davasını kabul ederek çiftin boşanmasına karar verdi.

Çocukların velayetini Peder Emre Aşık’a veren mahkeme, Yağmur Aşık’ın her ayın 1. ve 3. Cumartesi günü saat 09.00-18.00 saatleri arasında çocuklarıyla görüşeceğine karar verdi.

Yağmur Aşık’ın Emre Aşık’a 35.000 TL manevi tazminat ödemesine hükmeden mahkeme, Emre Aşık’ın Yağmur Aşık’a aylık 5.000 TL nafaka ödemesine karar verdi.

Emre Aşık 8 yaşındaki eşi Yağmur Aşık'tan boşandı #2

“GELECEK İÇİN UMUTLUYUM”

Duruşmanın ardından açıklama yapan eski futbolcu, “Benim için çok zor bir süreçti. Bu süreçte yanımda olan avukatlarıma özellikle teşekkür etmek istiyorum. Aile gibi olduk. Aslında bir avukatın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım. Bence iyi çıktı. Fırsatım olursa 3 çocuğumla yeni bir hayata başlayacağım. Gelecekte ne bekliyorsunuz diye sorarsanız, gelecekten çok umutluyum. Bu olaylar yüzünden futbola ara verdim. Şanslıysam kariyerime kaldığım yerden devam edeceğim.” kullanılan cümleler.

Emre Aşık 8 yaşındaki eşi Yağmur Aşık'tan boşandı #3

Emre Aşık 8 yaşındaki eşi Yağmur Aşık'tan boşandı #4

Emre Aşık, 8 yaşındaki eşi Yağmur Aşık’tan. boşanmış

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK