Irmak Arıcı: Ailem şarkcı olmamı istemedi

Irmak Arıcı: Ailem şarkcı olmamı istemedi

171
0
PAYLAŞ

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi

Bir programa konuk olan şarkıcı Irmak Arıcı, merak edilenleri anlattı.

Mustafa Ceceli ile düet yaptığı “Mühür” ile adından söz ettiren Irmak Arıcı, ailesine şarkıcı olmak istediğini söylediğinde aldığı tepkiyi anlattı.

Mustafa Ceceli ile düet yaptığı ‘Mühür’ şarkısıyla adından söz ettiren Irmak Arıcı, müzik geçmişi sorulduğunda şu ifadeleri kullanıyor:

“AİLEİMLE 6 YIL KOROYA GİTTİM”

“Babam bağlama çalar, ablam müzik öğretmeniydi. Ortaokulda söz yazdım, yazma aşkım okulda başladı. Annem ve babam Türk Sanat Müziği korosuna gittiler. Onlarla 6. yıl koroya gittim. Benim adım olsa da.” Yeni nesil denilince, klasik Türk müziğini ve türküleri çok seviyorum. Seviyorum, bana daha değerli geliyor. Babam müzik yapacağımı öğrendiğinde, dedi ki: ‘Bu kapıdan çıkarsan geri dönemezsin!’ söz konusu. “

Veterinerlik eğitimi alan 26 yaşındaki şarkıcı, sözlerini daha sonra söyledi. “Kurt masasıydı, haklıydı. Veterinerde kurt masası da vardı. Ama babam şimdi mutlu.” şeklinde devam etti.

Son dönemin ışıltılı sesi Irmak Arıcı’dan kare FOTOĞRAF GALERİSİ

Tartıştığı adamın yüzüne tükürdü

Öte yandan Irmak Arıcı, geçtiğimiz Ağustos ayında trafiğe çıkma konusunda tartıştığı kişinin yüzüne tükürdü.

“Korona salgını sırasında birinin üzerine tükürmek suçtur!” Genç şarkıcının adamın kolunu sıktığı anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Kaygısız tavrıyla dikkat çeken Arıcı, daha sonra olay yerinden ayrıldı.

Irmak Arıcı: Ailem 1 numaralı şarkıcı olmamı istemedi

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi #2

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK