Leman Sam: Aldatıldım

Leman Sam: Aldatıldım

47
0
PAYLAŞ

Leman Sam: Kandırıldım

Leman Sam: Kandırıldım

Leman Sam, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki “Dur Bi Dinle” programına konuk oldu. Sam, gençliğinden müzik hayatına kadar pek çok konuda konuştu ve ilginç açıklamalarda bulundu.

Anneannesi tarafından büyütüldüğünü söyleyen Leman Sam, anne ve babasıyla ilişkisinin iyi olmadığını ifade etti: “Hakkari’deydik. Sonra liseyi Ankara’da okudum. Beni babam gönderdi. Beni babaannem büyüttü. Annem ve babam ölmeden 10 yıl öncesine kadar aramadılar. Hiç merak etmedin. Daha önce, başıboş bir maden gibiydim. Bir şekilde yardımcı oldu. Kızlarımı çok savaşarak büyüttüm. Garip bir evlilik içinde babasız büyüdüm.”

Leman Sam, eski eşi müzisyen Selim Sam tarafından aldatıldığını itiraf etti:

“KIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

“Ben evliyken kızların babası başka biriyle birlikteydi. Boşanmak istiyordum. O istemedi. Belki de çoklu bir hayat istiyordu. Sonra onu kandırdım. ‘Bana getir, ikna edeyim’ dedim. onu ikna ettim. Biz iyi bir kızız. Konuştuk. Sonra ayrıldılar. Boşanmadan önce bana saç kesimiyle geldi. Dedim ki: ‘Ne oldu Hülya? “Kocanın bana ne yaptığına bak” dedi. Dedim ki: Nasıl kocam olacak, o senin kocan Hülya mı? Sonra birlikte yaşamaya başladık. Bir gün kapı zili çaldı. İçeri ince sarışın bir kız girdi. Adı Funda’dır. “Selim’le evleneceğiz” dedi. Böyle bir adamın olduğu kız için çok üzüldüm. “Seni sevmiyordu,” dedi ve kız gitti. Sonra Ankara’da bir sahnem vardı. Program bitti, kız odama geldi. “Ne kadar haklısın” dedi. Evlilik yıllarımız boyunca buna benzer şeyler gördük” dedi.

2012’den beri stüdyoda olmayan Leman Sam, bu durumu şöyle anlattı:

“BÜYÜK BİR MÜCADELE VAR”

“Bu işte çok mutluyum ama çok şey gördüm. Burada büyük bir kavga var ve ben bu tür kavgalara katılacak tiplerden değilim. Çok fazla görmeyi beklemediğim insanlar tarafından çok fazla oyun gördüm … “

Leman Sam: Kandırıldım #1

Selim Sam, Leman Sam’in eski eşi ve kızlarının babasıdır.

Leman Sam: 2 numarada aldatıldım

Leman Sam: Kandırıldım

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK