Mesut Akusta’nın eşi Şafak Özbir, zor günleri anlattı

Mesut Akusta’nın eşi Şafak Özbir, zor günleri anlattı

71
0
PAYLAŞ

Mesut Akusta’nın eşi Şafak Özbir zor günleri anlattı

Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir zor günleri anlattı

Geçen hafta evinde beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan Mesut Akusta taburcu edildi. Akusta’nın eve dönüşünün ardından eşi Şafak Özbir, süreçte yaşadıklarını anlattı.

38 yaşında bir çocuğun annesi Şafak Özbir Akusta, Instagram’da paylaştığı aile fotoğrafının altına şu notu bıraktı:

“Bugün hikayeye baktım ve tam 13 gün geçti. Mesut’un hastaneye kaldırıldığı günü, Ankara’ya geldiğimizde yaşadıklarımı nasıl anlatsam bilemiyorum. Her zaman yapabilirim, henüz kafamda özetleyemiyorum. sadece 1 dakika sonra varacağımızın garantisi olmadığını bilin…

“BU SON OLSUN”

Babam öldüğünde 20, annem trafik kazası geçirdiğinde 27 yaşındaydım ve 1 ay yoğun bakımda kaldı, şimdi 38. Hayatımda çıktığım en zorlu yol buydu. Anne olarak bile. Umarım son olur. Bu korku tarif edilemez! Şimdi bu hatıra için daha fazla minnettar olamam.

O TEŞEKKÜR EDER

13 gündür telefonum iki dakikadan fazla çalmıyor, mesaj kutum aşırı dolu. Allah sevenleri korusun. Arayan, soran, dua eden tüm tanıdıklarım, arkadaşlarım, sevdiklerim, ailem. Bilmeyenler ve aile fertleri gibi dua edenler. Helal hakkın, iyi ki varsın. Yalnız olmadığını bilmek kadar güzel bir şey var mı?

Hayatta her şey bizim için maalesef herkes öyle ya da böyle yürüyecek bu sokaklardan duam herkesin biran önce geçmesidir. Hepinizi seviyorum”

Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir zor günleri anlattı #1

Mesut Akusta’nın eşi Şafak Özbir zor günleri anlattı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK