Müge Anlı’da stüdyo bir anda savaş alanına döndü

Müge Anlı’da stüdyo bir anda savaş alanına döndü

72
0
PAYLAŞ

Mücke Anlı’da stüdyo bir anda savaş alanına döndü

Mücke Anlı'da stüdyo bir anda savaş alanına döndü

Gazeteci Müge Anlı’nın yayınladığı “Müge Anlı ve Tatlı Sert” programında soruşturma, 18 yaşındaki Meliha Özsu cinayetine ışık tuttu.

2015 yılında baba evinden ayrıldıktan sonra Adana’da yaşayan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Meliha Özsu’nun öldürülmesinden 6 yıl sonra yetimler mezarlığına defnedildiği ortaya çıktı. Yıllardır kayıp olan Meliha Özsu’nun silahla öldürüldüğü ve vücudunda kesici alet izlerine rastlandı.

BAŞ VE OMUZDAN VURUŞ

Başından ve omzundan vurulmuş halde bulunan Meliha Özsu’nun annesi Aysel Gençtürk, eski eşinin programa katıldığından şüphelendiğini, o sırada kocası Meliha’yı ona vermiş olsaydı kızının iyileşeceğini söyledi. oku insan terbiyeli insan kızının öldüğünü, eski karısının kızı evlendiğinde hiç araştırmadığını ve kızının cesedi olarak kendisinin bulunduğunu söyledi: 1 ay sonra öğrendiğini söyledi.

Mücke Anlı’da stüdyo savaş alanına dönüştü VİDEO

BABA KATILMIYOR

Meliha Özsu’nun babası Yasin Özsu’nun açıklamaları şüpheleri pekiştirdi. Anne Aysel Gençtürk, eski eşinin bir şeyler bildiğini iddia etmesine rağmen susmasına rağmen baba Yasin Özsu, kendisine yöneltilen iddiaları kabul etmedi.

JASAT EKİPLERİ İŞ BAŞINDA

Yasin Özsu yayın sırasında iki kişiden şüphelendiğini söyledi. Kızının arkadaşları olan Leyla ve Mine’yi görmeye gitmiş olabileceğini öne sürdü. Yayını rapor olarak kabul eden Jandarma Suç Soruşturma Timi (JASAT) ekipleri, Mehmet ve Mine Cuhalamak çiftinin ifadesini almak için evine geldi. Ekipler Mehmet Çuhalamak’ın yorumunu isterken Mine Çuhalamak da yorum yaptı. Meliha’nın öldüğünü bilmedikleri için gerçeği sakladıklarını söyleyen çift, şimdi her şeyi anlatacaklarını söyledi. Meliha Özsu’nun babası, Yasin Özsu’nun söylediklerinin hiçbirinin doğru olmadığını ifade etti.

İDDİASI İLAÇ BAĞLANTILARI

Programda Yasin Özsu ile kızı Meliha Özsu’nun uyuşturucu bağlantılı olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Tanıklıklara konuşan Mücke Anlı, Meliha Özsu’nun bu nedenle öldürülmüş olabileceğini ifade etti.

Mugt Anlı # 1'de stüdyo bir anda savaş alanına döndü

EKİPLER STÜDYOYA GELİYOR

Ceyhan Başsavcılığı’nın talimatıyla Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Peder Yasin Özsu’yu ifade vermek üzere İstanbul adliyesine götürmek için stüdyoya geldi.

ANNE SİNİR KRİZİ VAR

Ekipler geldiğinde işler bir anda karıştı.

Anne Aysel Gençtürk, baba Yasin Özsu karşısında, “Suçlu olacaksın Yasin, kızımı öldürdün.” o gitti.

Sinir krizi geçiren anne, çevredekilerin araya girmesiyle Yasin Özsu’dan uzaklaştırıldı.

Özsu stüdyodan ayrılırken Müge Anlı’dır. “Burada tarif ettiği hiçbir şey eyalet dosyalarında yok.” Kendisini ifadeye çağıran savcıya teşekkür etti.

Müge Anlı # 2'de stüdyo bir anda savaş alanına döndü

Mücke Anlı'da stüdyo savaş alanına dönüştü #3

Müge Anlı #4'te stüdyo bir anda savaş alanına döndü.

Mugt Anlı #5'te stüdyo bir anda savaş alanına döndü

Mugt Anlı #6'da stüdyo bir anda savaş alanına döndü.

Mugt Anlı #7'de stüdyo bir anda savaş alanına döndü.

Mugt Anlı #8'de stüdyo bir anda savaş alanına döndü.

Mücke Anlı’da stüdyo bir anda savaş alanına döndü

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK