Üvey annesinden Burcu Güneş isyanı

Üvey annesinden Burcu Güneş isyanı

55
0
PAYLAŞ

Üvey annesinden Burcu Güneş isyanı

Üvey annesinden Burcu Güneş isyanı

Şarkıcı Burcu Güneş, 2002 yılında vefat eden babası Ali Güneş’ten kendisine kalan Antalya Kepez’deki evi bedelsiz olarak kendisine miras bıraktığını iddia ederek üvey annesi Nuray Güneş’e tapu iptali davası açtı.

Güneş’in avukatının Antalya Asliye Hukuk Mahkemesi’ne sunduğu dilekçede “Ali Güneş, 1993 yılında evini Nuray Güneş’e satarak tapuyu devretmiştir. Güneş, evini ikinci eşine bedelsiz devretmiş ve Burcu Güneş’ten mal kaçırmıştır. Müvekkilin 3/8’lik miras teminatını almasını talep ediyoruz. ev üçüncü şahıslara devredilmeyecektir.” söylendi.

Burcu Güneş üvey annesine isyan etti VİDEO

Davanın sağlıklı sonuçlanması için mahkeme, Nuray Güneş’te kayıtlı olan evin 8 hissesinden 3’ü 8’i için tedbir kararı verilmesine, karşı tarafın 2 hafta içinde itiraz etmesine karar verdi. Nuray Güneş’in avukatı Begüm Güngör, davanın 3 Eylül 2021’de bilindiğini ve o tarihte mahkemeye başvuruda bulunduklarını ifade etti. Güngör, sürecin takipçisi olacaklarını da sözlerine ekledi.

1 numaralı üvey annesinden Burcu Güneş isyanı

“BANA ANNE SÖYLEDİ”

Kepez’deki evde oğlu Eren Can (30) ile birlikte yaşayan Nuray Güneş, 30 yıldır oğluyla birlikte 35 yaşındaki apartman dairesinde mütevazı bir hayat sürdüğünü söyledi. “Burcu kızımdan gelen haber beni şok etti. O benim canım kızım. Seni çok seviyorum. Çünkü bana ‘anne’ diyen ilk kişi o bozuldu. 28 yıl geçti. 28 yıl sonra bana dava açtı. Burcu’nun bu kadar zor durumda olmasına çok mu heyecanlandım? Ya benimle yüz yüze konuşursa. Evime geldi ve gitti. Kardeşiyle bazı sorunları vardı. Zaten aralarındaki konulara girmedim. Kardeş olduğunu sanıyordum, sorunlarını kendi başına çözebilir. Burcu’nun hayatta bir kardeşi vardır. Oğluma her zaman “Bir ablan var, ona iyi bak” derim. Yolu bulacaktık. 2000 TL emekli maaşı ile yaşayan bir insanım. Ne yapabilirim? ben evlenmedim Soyadını sakladım. “Yaşıyor. Çünkü karımı çok seviyorum. Burcu’nun öz annesinden geçemedim. 7 yıl sonra evlendim. O da biliyor. Bana dedi ki: ‘Sen ve babam iyi geçinirsiniz. çok iyi ‘.Ben de Burcu’yu seviyorum.Her zaman onun için dua ediyorum.İyi olsun derim.Lanetleri hiç sevmem.Bu davayı o açtı.Umarım davayı birlikte güzelce kapatabiliriz. Duydum, çok üzüldüm.Beklememiştim. Dayanamıyorum onu ​​koynumda yırttım. Bensiz uyumaz. “Benimle uyu anne” dedi. “Sen benim için çok iyi bir insansın. Kötü bir şey yapamazsın” dedi. Yine de yapamam ama canımı veririm isterse zaten.”

Üvey annesinden Burcu Güneş isyanı #2

“SENDEN BUNU HİÇ BEKLEMEDİM”

Nuray Güneş, gözyaşlarıyla Burcu Güneş’e dönüyor, “Burcu seni çok seviyorum. Kızım, senden bunu asla beklemezdim. seninle neler yaşadık Birlikte yaşadığımız zorlukları biliyor musun? ben sana ne yaptım anne Bana ‘anne’ demek istiyorum ama seni kızım olarak görüyorum. Sen her zaman benim kızımsın. “Sana hep dua ediyorum kızım. Çok üzgünüm. Hayatta bir kardeşin var. O her zaman yanında olacak, bunu da unutma çocuğum.” aranan.

Üvey annesinden Burcu Güneş isyanı #3

Üvey annesinden Burcu Güneş isyanı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK