Death Stranding Director’s Cut, bir şapkacı olarak çılgın görünüyor

Death Stranding Director’s Cut, bir şapkacı olarak çılgın görünüyor

39
0
PAYLAŞ

Kojima Productions bugün, Geoff Keighley’nin Açılış Gecesi Canlı Yayını sırasında yaklaşan Death Stranding Director’s Cut için yeni ve lezzetli bir fragman yayınladı. Yönetmen Hideo Kojima’nın adını beğenmediğini söylediği oyunun şu anda PS5’e özel olması planlanıyor, ancak orijinalin PC’deki performansı göz önüne alındığında, bunun yakında (benim) terli ellerimizde olacağı iyi bir şans. Ve bu oyunu çok istiyorum: Death Stranding’in 2020 Yılın Oyunu ödülümüzü kazanmasının bir nedeni var.

Oyunun genişletilmiş görünümü, Hideo Kojima hayranlarının zaten bildiklerini gösteriyor: Bu adamın takımları bir oyunun özel bir sürümünü yapmayı gerçekten biliyor. Kesin Metal Gear deneyimleri genellikle Metal Gear Solid 2: Substance ve MGS3: Substance gibi ‘Director’s Cut’ sürümleridir ve bunun bir nedeni oyunların tamamen elden geçirilmesidir (Subsistence, MGS3’ü sabit bir kameradan ücretsiz bir kameraya taşıdı.) ) ve ne kadar saf madde eklediklerini.

DSDC bu ebeveyne ait ve çocuk bunu gösteriyor. Burada gördüğünüz ilk şey, Sam’in yeni sırt çantası eki olan Evolved Stabilizers ile büyük bir yükseklikten güvenliğe kayabilmesidir. Death Stranding deneyiminin önemli bir bölümünün çok yükseklerden düşmek veya düşmek olmadığı düşünüldüğünde, bu oldukça çığır açıcıdır.

Death Stranding Director's Cut yeni öğeleri.

16:30 Fotoğraf Kredisi: Kojima Productions

Yükü uzun mesafelere fırlatan, daha sonra paraşütle atlayıp belirli bir yere götüren bir cihaz olan kargo topuna hızlı bir bakış atıyoruz. Biraz Super Monkey Ball’daki Monkey Target’a benziyordu ki bu benim için sorun değil.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK