Far Cry 3, Ubisoft Store’dan ücretsiz olarak edinilebilir

Far Cry 3, Ubisoft Store’dan ücretsiz olarak edinilebilir

80
0
PAYLAŞ

Far Cry 6’nın piyasaya sürülmesinden bir ay önce Ubisoft, Far Cry 3’ü 11 Eylül – 30 $ – boyunca herkes için ücretsiz yaptı ve ardından Ücretsiz Al düğmesine bastı.

Far Cry 3’ü sadece biraz oynadım – bunun yerine doğrudan Blood Dragon bağımsız genişlemesine atlamayı seçtim ve bundan sonra bir ara vermem gerekiyordu – ama bu Far Cry serisine mükemmel bir katkı. “Keşfedilecek devasa bir adanız, herhangi bir düşmanca durumu ortaya çıkarmak için gülünç derecede etkili araçlar ve onu fethetmenin yaratıcı yollarına ilham verecek çok sayıda akıllı, örtüşen sisteminiz var,” diye yazdık %89 incelememizde. “Far Cry 2’den daha zengin hissettiren açık bir dünyada geçen Far Cry 1’den daha iyi bir gizli oyun. Oynamak için harika bir şey.”

Far Cry 3’ün Far Cry 6’dan önce çekiliş olarak seçilmesi başlı başına ilginç. Bir hayran teorisine rağmen resmi ret Far Cry 6’nın kötü adamı Anton Castillo’nun oğlu Diego Castillo, Far Cry 3’ün hayranlarının en sevdiği kötü adam Vaas Montenegro olmak için büyüyor.

(Resim kredisi: Ubisoft)

Teorinin temeli incedir – Diego’nun kaşının üzerindeki küçük bir yara, Vaas’takine benziyor – ve zamanlama tehlikeli görünüyor: Vaas, 1984’te doğdu ve 90’ların sonlarında Far Cry 6 oynayacaktı, bu da onun için biraz fazla. Yakında Diego, ilk Far Cry 6 fragmanında kulaklık takıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK