Her ne yapıyorsanız bırakın ve bir blok halinde inşa edilmiş bu inanılmaz...

Her ne yapıyorsanız bırakın ve bir blok halinde inşa edilmiş bu inanılmaz Minecraft dünyasına göz atın

66
0
PAYLAŞ

Minecraft yapı topluluğu, tüm bu inanılmaz kreasyonlarla gerçekten durmak zorunda, sadece çenemi yerden kaldırabildiğim kadar çok zaman var. Voenixx_ tarafından yaratılan “Kayıp Krallık” adlı bu sualtı dünyası, şimdiye kadar gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor.

Sadece harika bir Minecraft yapısı değil, aynı zamanda (Reddit dizisindeki birçok kişinin işaret ettiği gibi) harika bir sanat eseri. Pek çok Minecraft yaratıcısı, yapılarını mümkün olan en iyi şekilde sergilemek için sanal oyundan blok verilerini dışa aktarır ve ardından Blender gibi 3D görsel efekt araçlarıyla geliştirir. Sonuç, burada Voenixx’in yapısıyla gördüğünüz şeydir.

Kayıp Krallık Minecraft’ta indirilemez ve oynanamaz, bu yüzden gözlerimiz acıyana kadar Voenixx’in tüm fotoğraflarına bakmamız gerekecek. İşte tam aşağıdaki resim – tam ekranda (resmin sağ üst köşesinde) olduğunuzdan emin olun ve tüm muhteşem detayları görebilmeniz için yakınlaştırın.

(İmaj kredisi: Voenixx)

Voenix_, dev bir kafatasının içine yerleştirilmiş bir korsan körfezi ve Drachenburg Kalesi’nin bir kopyası da dahil olmak üzere başka bazı muhteşem yapılar yarattı. Minecraft topluluğu yetenekli bir topluluktur ve daha göz alıcı yapılar arıyorsanız Minecraft bloklarını Lego tuğlalarına ve muhteşem IRL Minecraft bloklarına dönüştüren bu doku paketine göz atın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK