NVIDIA GeForce NOW, RTX On ile oynamanın en kolay yoludur

NVIDIA GeForce NOW, RTX On ile oynamanın en kolay yoludur

63
0
PAYLAŞ

Video oyunu grafikleri, yakın zamanda gerçek zamanlı ışın izlemenin tanıtımıyla büyük bir yükseltme aldı.

Işın izleme, oyun grafiklerinin kutsal kâsesidir ve gerçek zamanlı sinema kalitesinde görüntüleri PC oyunlarına getirmek için ışığın fiziksel davranışını simüle eder.

Ancak ışın izleme, inanılmaz derecede güçlü grafik kartları gerektiren çok karmaşık bir teknolojidir. Neyse ki, oyun içinde ışın izlemenin keyfini çıkarmanın başka bir yolu daha var ve bu hem kolay hem de uygun maliyetli: NVIDIA GeForce ŞİMDİ.

GeForce NOW platformu, gerçek PC donanımınızdan bağımsız olarak güçlü oyun bilgisayarı donanımını elinizin altında tutar. Aslında GeForce NOW’u tabletler, akış kutuları ve hatta akıllı telefonunuz gibi PC olmayan cihazlarınızda kullanabilirsiniz. GeForce NOW, bulut tabanlı donanımda 1.000’den fazla farklı oyun çalıştırır ve bunları cihazınıza aktarır.

Bu gerçekten ışın izlemenin en hızlı yoludur ve size en gerçekçi grafikler için ışığın etkisini ve yansımasını hesaplamak için ihtiyacınız olan gücü verir. GeForce NOW kütüphanesinde Cyberpunk 2077, Watch Dogs: Legion, Control, Shadow of the Tomb Raider, Metro Exodus, ve dahası Zaten çarpıcı grafiklerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için gerçek zamanlı ışın izleme desteği. Teknoloji yayılmaya devam ettikçe yeni oyunlar listeye yeni oyunlar eklemeye devam ediyor ve gelecek eklemeleri beğenebilirsiniz. güncel kalmak için Galaksinin Koruyucusu haftalık güncellemeleri kontrol ederek GeForce NOW Perşembe günleri.

GeForce NOW’u ücretsiz hizmet katmanıyla deneyebilir ve net grafikler ve daha yumuşak kare hızları için NVIDIA’nın DLSS’sinin yapay zeka destekli süper örneklemesinin yanı sıra ışın izlemenin aşırı grafiksel doğruluğunun keyfini çıkarırken, GeForce NOW öncelikli üyeliğini seçmelisiniz.

Bu güncellenmiş plan, favori oyunlarınıza daha hızlı girebilmeniz için sunuculara öncelikli erişim sağlar ve daha uzun oyun oturumları sunar. Öncelikli üyelik ayda 9,99 ABD dolarıdır; bu, kendi PC’nizde gerçek zamanlı ışın izlemeyi etkinleştirmek için tek bir grafik kartı için ödeyeceğiniz yüzlerce kişiyle karşılaştırıldığında hiçbir şey gibi hissettirmez – RTX’e sahip olmasanız da bir grafik kartı ekleyebilirsiniz. GeForce NOW’u bu cihazlarda çalıştırırken akıllı telefon veya iPad.

Bu nedenle, tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu görmek ve daha zayıf bir donanımda oynuyor olsanız bile en yeni oyunlarda yüksek kaliteli görseller için RTX Açık’ı deneyimlemek istiyorsanız, ŞİMDİ yol bu. Ve kontrol ederek platformdaki en son güncellemeler ve özelliklerden haberdar olabilirsiniz. GeForce NOW Perşembe günleri.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK