Superliminal’de artık daha da kafa karıştırıcı bakış açıları için kafa karıştıran işbirliği...

Superliminal’de artık daha da kafa karıştırıcı bakış açıları için kafa karıştıran işbirliği var

133
0
PAYLAŞ

Garip bilmece Superliminal geçen ay utanmadan ve acımasızca bir çok oyunculu mod ekledikten sonra, işbirlikçi oyunda da başladı. Toplam dört oyuncuya kadar, kooperatif modunda “tüm oyunu baştan sona” oynayabilirsiniz. Çok oyunculu menüden açılır.

Dürüst olmak gerekirse, perspektifi değiştirebileceğiniz ve onları tutarken etrafta dolaşarak yakınlaştırabileceğiniz ve / veya uzaklaştırabileceğiniz bir oyuna diğer insanların kaosunu eklemek tamamen çılgınca görünüyor. Demek istediğim, arkadaşlarının seninle bunu oynamasını sağla ve sonra onların mutlak saçmalıklarından kurtul. Bu, Half-Life 2’deki Yerçekimi Tabancasını insanların arasından kutuları çıkarmak için kullanmaya benzer, ancak saf, kesilmemiş kokainle.

Geçen ayki güncelleme bir çok oyunculu battle royale moduydu ve kooperatif güncellemesi battle royale’e beş yeni bulmaca odası ekliyor: Ballpit, Revolve, TowerClimb, Escher ve ClimbProMax. Yeni güçlendirme “Görünmezlik” ve optimizasyon gibi, hepsi de tahmin edilebileceği gibi kontrolden çıkmış görünüyor, böylece “kazanan arayan içecek kutuları artık sizi dünyanın sonuna kadar takip edecek”.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK