Terror of Hemasaurus, dünyanın ihtiyaç duyduğu Rampage devam oyununa benziyor

Terror of Hemasaurus, dünyanın ihtiyaç duyduğu Rampage devam oyununa benziyor

52
0
PAYLAŞ

Rampage’de çeyrek kaçırdığınız mutlu günleri hatırlıyor musunuz? Benim için her zaman yerel Aile Videomdan Rampage: World Tour’u ödünç alıp N64’üme takmaktı. Hafıza kartlarının ne yaptığını anlamadığım için konsolu kapatmanın tüm ilerlememi mahvedeceği önemli değildi. Bir bakıma, “canavarlar 2 boyutlu bir şehri yok ediyor” türünün hiçbir zaman doom shooter oyunları veya tıkla ve tıkla maceraları kadar başarılı olmaması biraz garip. Tek tesellimiz beklediğinizden daha iyiydi 2018 filmi Dwayne “The Rock” Johnson ile birlikte.

Bu yüzden Hemasaurus’un Korkusu buna göre çarpıcı görünüyor. Tam olarak umduğunuz şey bu: sizin ve arkadaşlarınızın çaresiz bir şehir nüfusunun üzerine salınan dev kaiju canavarlarını oynadığı retro temalı bir şut oyunu. Bir goril ya da kurt gibi oynamak yerine, bu şekilde oynuyorsunuz. müfettiş– Hemasaurus gibi, benzer şekilde kertenkele benzeri Salamandrah, zamanı büken “Clocksloth” ve Autonomous Hemasaurus, en sevdiğim Kaiju filmi kötü adamına bariz bir gönderme, Meka Godzilla.

(Fotoğraf kredisi: Loren Lemcke)

Binaları çiğnemek için nihayetinde tek bir neden olduğu için, öncül aynı zamanda şaşırtıcı derecede havalı. Hemasaurus, Kutsal Kertenkele Kilisesi tarafından çözülür ve insanlığa nihayet gezegenin iklimsel felaketiyle başa çıkmayı öğretmesi talimatı verilir. Bir dakika erken değil, değil mi?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK