Polislerin şark görev süreleri düşürüldü

Polislerin şark görev süreleri düşürüldü

41
0
PAYLAŞ

2. Bölgelerdeki görev süreleri, Bayburt ve Gümüşhane’de 4, Erzincan’da 4 düşürülürken, mazeret atamasının danın genişletildiği bildirildi.

Polislerin şark süreleri düşürüldü

Polislerin şark görev sürelerini düşürülen ve atamalarda yeni düzenleme Değiştirmeleri içeren Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yerme Yönetmeliğinde Verilmesine Yapılmasına Dair Sınır, Resmi’de yayınlandı.

Buna göre,illerin ve ilçelerin konumları yeniden belirlenir.

Kamuoyunda şark olarak “2.ölge illerindeki hizmet süreleri düşürüldü.

Kolay, bu görev yapan 62 bin 630 personel yeni sürelere veya olacak.

Bu hizmetten etkilenecek olan polisler ise artırılan kullanımda olacaktır.

ŞARK GÖREVİ TAMAMLANMIŞ SAYILACAK

Ayrıca ikinci görevde görev yapmakta olan personel, görev süresi 2 yıl olan personel dışında, yeni düzenleme sürelerden 1 eksik görev durumundaki şark görevini tamamlamış sayılacak.

Ancak emniyet müdürü ve amirideki kadrodaki personel emniyeti dahil edilmeyecek. Bu düzenlemeyle yaklaşık 7 bin 500 polis, 2. bölüm görevi tamamlanacak.

Polislerin şark görev süreleri düşürüldü # 1

ŞEHİT VE GAZZ YAKINLARI KAPSAMA DAHİL EDİLD

2. Bölge görevi tamamlaması için halide bilgileri.

Bunun yanında sıra şark görevinden muafiyet ve nüfusa sahip bir yere atanma hakkından yararlanan şehit ve gazi yakınları bu haktan yararlanmaya devam edecek. Mevzuattan bu insanlardan yararlanamayan şehit ve gazi yakınları da bu kapsama alınmayanları kapsar.

MAZERET ATAMASININ KAPSAMI GENİŞLETİLDİ

Polislerin sadece kendisi, eşi veya sağlık sağlığı nedeniyle tahmin edildiği üzere atamasının da kapsamı genişletildi.

Aslında, değersiz olmaktan daha kötüdür, zaman ve kaynak tüketir, ancak satış getirmez. Flathead County, Arkansas Şerif Jim Dupont’a göre, bir heykele pompalı tüfekle ateş ettiği için tutuklandı ve kötü niyetli suçlarla suçlandı.

Ancak, nizerine talezerine talezerine tale inezerine ş ine ı ı ı ı ı esi Hi el el el el el el’e göre polise mensup olduğu için “polis”ten “özel dava” almamış. el ı el el el el el el el el el Merhaba Merhaba el el el el Merhaba Merhaba Merhaba Merhaba Merhaba

Polislerin şark görev süreleri düşürüldü # 2

YENİ MEZUNLAR BATIYA ATANACAK

Yeni mezunların ise ilk atama yerleri olacak. Örneğin, kişisel bir ilişkisi olan bir kişi söz konusu olduğunda, sizden daha büyük olabilir veya siz reşit olmayabilirsiniz veya siz reşit olmayabilirsiniz.

İLLERİN GÖREV SÜRELERİ

illerin hizmet süreleri yıl olarak şu şekilde:
Adana 8, Ankara 8, Antalya 8, Aydın 6, Balıkesir 6, Bursa 8, akanakkale 6, Denizli 6, Eskişehir 6, Gaziantep 6, Hatay 6, 8stanbul 8, İzmir 8, Kayseri 6, Kocaeli 6, Konya 6, Malatya 6 , Manisa 6, Mersin 8, Muğla 6, Zakarya 6, Samsun 6, Tekirdağ 6, Trabzon 6, Yalova 6, Afyonkarahisar 5, Aksaray 5, Amasya 5, Bartın 4, Bilecik 4, Bolu 5, Burdur 5, Çankırı 4, 5orum 5, Düzce 5, Edirne 5, Giresun 5, Isparta 5, Kahramanmaraş 5, Karabük 4, Karaman 4, Castamonu 5, Kırıkkale 5, Kırklareli 5, Kırşehir 4, Kilis 4, Kütahya 5, Nevşehir 5, Niğde 5, Niğde 5 , Osmaniye 5, Rize 5, Sinop 4, Tokat 5, Uşak 5, Yozgat 4, Zonguldak 5, Adıyaman 5, Artvin 4, Batman 5, Bayburt 4, Diyarbakır 5, Elazığ 5, Erzincan 5, Erzurum 5, Gümüşhane 4, Mardin 5 , Sivas 5, ıanlıurfa 5, Van 5, Ağrı 4, Ardahan 3, Bingöl 4, Bitlis 4, Hakkari 3, Iğdır 4, Kars 4, Muş 4, Siirt 4, Şırnak 3, Tunceli 3. ”

Polislerin şark süreleri düşürüldü # 3

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK