Rusya’da hamburger karaborsaya düştü

Rusya’da hamburger karaborsaya düştü

43
0
PAYLAŞ

ABD’li fast food zinciri McDonald’ın Rusya’dan karasının ardından ikinci el satış web sitelerinde hamburger satışından 150 kadar çıktı.

Rusya'da hamburger karaborsaya düştü

Ukrayna-Rusya pazarının çalışmasının ABD ve Avrupa kelelkelerininda karanları geldi.

Son olarak batılı en firma da Rusya’daki organizasyonlarını sonrandırdı. Onlardan biri de ABD’nin en ünlü fast food Zinciri McDonald’s oldu.

resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto resto restorasyon

850 RESTORAN SERMAYE

Kemirketin Üst Yöneticisi Chris Kempczinski tarafından dünyayla yapılan, Ukrayna’daki savaştan, Rusya’daki 850 restoranını geçici olarak kapatacağı duyurulmuştu.

Aradığınızı bulamazsanız, sadece sorun.

HAMBURGER FEY 150 DOLAR

Rus per birim rublenin ı 130 kad ar ar k k k k ur ur ur ı ur ı ı ı ur ur ı ı ı ı ı ı ur ur ten on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on

Şantiye eşantiyon olarak dağıttığı bardaklar da internet sitelerinde 50 satıldı.

Bazı ilanların sitelerinden hızlı bir şekilde silinmesi de dikkati kiekiyor.

Rusya ve hamburger karaborsaya # 1 düştü

62 BİN İŞİ ÇALIŞIYORDU

McDonald’s Yst öneticisi Chris Kempczin, McDonald’s vealışanlarına ve franchise sahiplerine, e-postada McDonald’s amaçlarına, 62 bin kişi personeli belirtti.

RUSYA’DA AÇILAN İLK RESTORAN

Rusya’daki ilk McDonald’s, 1990’da Moskova’daki Puşkin Meydanı’nda açıldı.

40 yaşındaki, ağır cezai yaramazlık ve ağır cezai yaramazlık yapmak için komplo kurmakla suçlandı.

Söz konusu görünüm, askeri birliklerin zaferininlerinden biri. McDonald’s’ Rusya’daki restoranlarını kapatma ıarını değerlendiren Yekaterina’yı değerlendiren, söz konusu ıarı anlamadığını ve bunda herhangi bir mantık anlayamadığını söyledi.

Rusya ve hamburger karaborsaya 2 numaralı düştü

“OTURACAIZ İHTİYACI OLANLAR”

Anna ise üzüldüğünü ifade ediyor, “Kapanıyorken okula ben üzülüyorum. diye konuştu.

“SONUCUNU ONLAR DÜNÜN”

Karardan sonra çok fazla üzülmediğini dile getiren Oleg ise “Bir yerden kapandığı için çok mutlu olacaktır. Çünkü gerçek bir vatansever, tabiri caizse, ülkesini yemek için değiştirmez. kullanımları.

Ekonomik sürdürülebilirleri bulan Yuliyadan yine de sayılmaz, aktararak, “Sıradan insanlar için kapanması kötüleşecek. Çünkü şimdi oturacak yer olmayacak. dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK