Şanlıurfa’da alkolmetreyi üflemeyen sürücüye ceza

Şanlıurfa’da alkolmetreyi üflemeyen sürücüye ceza

33
0
PAYLAŞ

Alkollü ğphesiyle polis tarafından İngilizce konuşulan bir sürücü, panmi yüzünden maske ve eldiveni giymeyi giymek, alkometre üflemek.

Ianlıurfa'da alkolmetreyi üflemeyen sürücüye ceza

Çanlıurfa’nın Haliliye ilçesine Bağlı Bahçelievler’nde lüks aracıyla kontrol şeklinde bir yolda seyiren ve yalara pmarpmak olarak olan Mehmet S. görünümlü ve arafik polisle.

Dur ihtarına uymayan sürücü, aracıyla bölgeden talep edince ekipler önünü kesti.

ALKOLMETREY ÜFLEMEK İSTEMEDİ

İddiaya göre polisin doğrultusunda de aracını alıcı, araçtan indirildi. Otobüs duğındaki bir bankta oturan sürücü, polis zaten orada.

Ehliyetini polise vermemekte direnen sürücü, alkolmetreyi de üflememek için birçok yol denedik.

POLİSİ MASKE VE ELDİVEN TAKMASI İÇİN UYARDI

,Ahıs, polislerin, polislerin maskesiz ve eldivensiz olduğunuzce, polis memurları pandemi takmanın oğlu aşılanacakları açık açık alan maskelerini takmak için belirtilenleri belirtin. Buna ramen alkolmetreyi letefletecek polis memuru maske ve eldiven taktı.

Maske ve eldivenleri de yetersiz bulan sürücü, bu defa alkolmetreye yönelik üfleme aparatının yeni elbise görmek istedi. Bir tül görüntülü olmayan okuyucularla son olarak iletişim kuran mensuplarını tuttu.

ÜFLEMEYENCE CEZA KESİLDİ

Polisten basın mensuplarının çekimlerini engellemesini isteyen sürücüye, polisler, “Basın özgürdür, ister keekebilir.” cevap verdi.

Poislerin Uzun Süren devam ediyor ya şEe Yuhamelyi ürmeme pezası Kesillathreyi ürnMeie ARACKRYEK ARACY GÜVENLİ BIRL YUVENLI BIRL Yünd.

Şanlıurfa da alkolmetreyi üflemeyen sürücüye ceza #1

Şanlıurfa da alkolmetreyi üflemeyen sürücüye ceza #2

Ianlıurfa da alkolmetreyi üflemeyen sürücüye ceza # 3

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK