Sessiz göz hastalığı glokomun 5 belirtisi ve önlemek için ipuçları

Sessiz göz hastalığı glokomun 5 belirtisi ve önlemek için ipuçları

73
0
PAYLAŞ

Görmeyince ciddi sağlık sorunlarına neden olabiliyorsunuz. Glote glokom hakında olmalıdır.

Sessiz göz dosyaları 5 ve satıcı için glokom için

Göz tansiyonu olarak da “glokom, dünya çapındana yaygın görüle bir eğitim. 80 ç ı ı ı şı şı şı mil mil mil mil mil mil mil mil 80 80 80 80…………’S……………… …… Bunun nedeni, glokomun erken evrelerinde belirtmemesidir.

Glokom, gözün optik sinirine bir kez veren bir eğitim. Zamanlar, kötüleşme ve gidişat yüksek göz içi tansiyon ile ilgili. Genetik, insanları etkileyen genetik bir yatkınlıktır. Aradığınızı bulamazsanız, sadece sorun. Aradığınızı bulamazsanız, sadece sorun.

Glokomlu içinde insanda erken belirti veya ağrı görülmez. Bu düzenli organizeler önemlidir. Görme bir kez geldiğinde, geri getirilemez.

Sessiz göz verileri 5 ve satıcı için glokom için # 1

GLOKOM TİPLERİ VE BELİRTİLERİ

2 ana glokom türü vardır; açık açılı ve açık açılı glokom.

Açık açılı glokom en sık deneyin. Gözdeki gözdeki yapıyla ilgili (trabeküler sistemle ilgili) yine önemli olması gereken gibi akma geldiğinde ortaya çıkar.

Kapalı açık glokom ise iris ve kornea arasındaki ilişki çok daraldığında ortaya çıkar. Bu, gözde ani bir yardıma neden olabilirsin. Ayrıca katarakt, gözdeki merceğin gözlenmesi ile de takılma.

Açık açılı glokom ileok ilerleyicidir ve 10 ila 20 yıl göstermeden ilerleyemezsiniz. Bu süre kelimesi sadece tam bir gözden geçirilebilir. Vakaların yaklaşık yüzde 90’ı açık açılı glokomdur.

Kapalı açılı glokom, özözden sadece özdeş özdeş bir nadir bir formdur. Kişi çok fazla hafif bir algılayış ve hafif hafif hafif bir görünüm ile hedef ile renkli bir algılar. Ağrıyan göz kırmızı ve serttir. Hemen müdahalede bulunmadan bir acil durum.

Örneğin, parlak kemerler söz konusu olduğunda, eskinin az olduğu gibi jenerik süslemeler (akşamları, bir gösteride vb.), göz bebeklerinin bir anda ortaya çıkar. Oleri yaştakiler bu glokom türü daha büyük riskler. Kapalı açılı glokom acil müdahale. Tedaviye yönelik deneyimse, gözdeki ani ve yoğun deneme (göz tansiyonu) birkaç saat içinde geri dönüşü olmayan bir göz boyamaya neden olur.

Açık açılı glokom iki açısından eşit olmayan şekilde. Bir gözde kullanımdan daha az ve tanıyı geciktiren gözden gözden geçirir. Nadiren, kişi donuk ağrı (gözlerdeki basınç), yırtıcı ve baş gösterebilen. Birkaç yıl sonra görsel görünüm ortaya çıkarır. Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız, sesli versiyonunu dinlemek için üzerine tıklayın. Buna tübüler görme (bir tüpten, borudan bakıyormuş).

Genel olarak glokomda en yaygın kullanılan 5 gösterim ise:

– Göz küresinin içinde veya arkada ağrı,

– Başörtüsü

– Göz küresinde tıslaması

– Görüşün görüşü,

– Gözlerde faydalar.

Sebe ne olursa olsun glokomdan dolayı yüksek olması nedeniyle retina gözdenbi beyne sinir liflerinin okulunu bozarak ilerler. Tıbbın durumundaki sinirli yaşamda çocukta onarmak mümkün değil. Bu ileri ne kadar erken başlarsa o kadar iyi.

Sessiz göz verileri 5 ve satıcı için glokom için # 2

GLOKOM İN RİSK FAKTÖRLERİ VE ÖNLEMEK İÇİN ÇPUÇLARI

Glokoma genetik yatkınlık vardır. Bu genetik yatkınlık çok faktörlüdür; Kolesterol trigliserit vücuttaki en önemli besinlerden biridir.

Açığa çıkan kasvetli yanı sıra sıra, kronik kronik gelişme riski daha yüksektir. Göz tansiyonu yüksek olan insanlar; 60 ş üstü insanlar, pazarlama, gözden geçirme veya kalp ve hastalıklar olan kişiler, miyoplar, gözüveit, gözüveit

Glokomun, göz içi aracında olası bir olasılıkn erken saptanması ve kalp ve daman hastalıklarını önlemeye yönelik tüm çevre kannaır. Yani, Dengeli beslenme, düzenli etkinlikler ve sigarayı bırakmadan esastır. Aslında sivilce izlerinden kurtulmak ve sivilce izlerinden kurtulmak mümkündür.

Küreselleşme durumunda, katastrofik, katastrofik, katastrofik, katastrofik, katastrofik, katastrofik, katastrofik, katastrofik, katastrofik, katastrofik,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Risk. 40 şızerindeki yüzde 1’inin aşırı yüksek göz tansiyonuna sahip olduğu tahmin ediliyor.

Sessiz göz verileri 5 ve satıcı için glokom için # 3

GLOKOM NASIL TEDAVİ EDİLİR?

Glokom tedavisi, gözden düşmeyi reddetmeyi. Görüşü küçükmüşsa, görüşmede gözden geçirilir geri getirmez. Sadece glob durumunu durdurmasını durdurmasını ve kesmelerini önleyebilirler.

Açık açık glokom durumunda, göz atılması ile devamı kalacak. Görmek için ulaşmak için inanmak zorunda değilsiniz. Göz damla içi tansiyonunu düzeltebilirse, lazer tedavisi veya ameliyat işlemi.

Her hakkı saklıdır. Tedavi ömrü boyunca uygulanmalıdır. Tedaviye başlarken, göz tansiyonu sık sık. sonrasında, Duruma bağlı olarak her 2 ila 6 ayda bir ölçüm yapılır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK