19 Aralık Pazar 2021 maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

19 Aralık Pazar 2021 maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

67
0
PAYLAŞ

19 Aralık 2021 Pazar Program: Bugün hangi oyunlar var?

19 Aralık 2021 Pazar Program: Bugün hangi oyunlar var?

Süper Lig ve milli takım bir yana, dünya futbolunu takip edenler günün maç takvimini merak ediyor.

Hazırlık maçları dahil her maç yayınını izlemek isteyen herkes, “Bugün hangi maçlar var, maç kimde saat kaçta, hangi kanalda?” diye soruyor. sorusunu araştırır.

Maçın heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler bu soruların cevaplarını net bir şekilde bilmek istiyor.

Peki bugün hangi oyunlar var, oyun kimde, saat kaç, hangi kanalda?

BUGÜN OYUN KİM, NE ZAMAN, NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

  • 13:00 Karşıyaka – Kırıkkale BA TFF 3. Lig Yayın yok
  • 13:00 Fatsa Bld. – Elazığspor TFF 3. Lig Altaş TV Ordu
  • 13:00 Eskişehirspor – Ankara Demir TFF 2. Lig Es TV Eskişehir
  • 13:00 Amedspor – Akhisarspor TFF 2. Lig Yayın yok
  • 13:00 Şanlıurfaspor – Kırşehir Bld. TFF 2. Lig Yayın yok
  • 13:00 Vanspor – İnegölspor TFF 2. Lig Yayın yok
  • 13:00 Gümüşhanespor – Edirnespor TFF 3. Lig Kadırga TV
  • 13:00 68 Aksaray Bld. – Bayrampaşa TFF 3. Lig Kanal 68
  • 3:30 Gençlerbirliği – Menemenspor Spor Toto 1. lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 13:30 Ç.Rizespor – Y.Malatyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
  • 14:15 Cambuur – Heerenveen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 14:30 Fiorentina – Sassuolo talya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
  • 14:30 Clinceni – Chindia Targoviste Romanya Ligi 1 Milyar TV
  • 14:30 Gornik Leczna – KGHM Zaglebie Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 15:00 Everton – Leicester City İngiltere Premier Ligi (Ertelendi) Yayın yok
  • 15:00 Galatasaray – Sivasspor Turkcell Kadınlar Futbol Ligi GS TV
  • 15:30 Hannover 96 – Werder Bremen Almanya 2. Bundesliga Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 15:30 Karlsruhe – Hansa Rostock Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
  • 15:30 Jahn Regensburg – Darmstadt 98 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 15:30 Club Brugge – Anderlecht Belçika Pro League Tivibu Spor, Bilyoner TV
  • 15:45 Marsilya – Cannet Rocheville Fransa Kupası Bein Sports beIN Connect
  • 15:45 Red Star – Monaco French Cup Bein Sports beIN Connect
  • 16:00 Bursaspor – Bandırmaspor Spor Toto 1. lig TRT Spor, Bein Sports Max 1.
  • 16:00 Tuzlaspor – Manisa FK Spor Toto 1. Lig TRT Avaz, Bein Sports Max 2.
  • 16:00 Granada – Mallorca İspanya La Liga Smart Sports HD, Sports Smart, Bilyoner TV
  • 16:00 Fuenlabrada – Real Oviedo spanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 16:00 Kayserispor – Gaziantep FK Spor Toto Süper Lig Bein Sports 3
  • 16:00 Göztepe – Fatih Karagümrük Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
  • 16:00 Olympiakos – Lamia Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
  • 16:00 Alessandria – Parma İtalya Serie B Milyarder TV
  • 16:00 Brescia – Cittadella talya Serie B Bilyoner TV
  • 16:00 Duisburg – Osnabrück Almanya Bundesliga 3 Almanya FF Youtube
  • 16:15 Lugano – Genç Erkekler İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
  • 16:30 Feyenoord – Ajax Hollanda Eredivisie Bilyoner TV, Vole Uygulaması
  • 16:30 GA Eagles – NEC Nijmegen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 17:00 Spezia – Empoli İtalya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
  • 17:00 Wolverhampton – Chelsea İngiltere Premier Ligi S Sport Plus
  • 17:00 Newcastle – Manchester City İngiltere Premier Ligi S Sport, S Sport Plus
  • 17:00 Dragovoljac – Dinamo Zagreb Hırvatistan 1. Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Cluj – Arges Romanya Ligi 1 Milyar TV
  • 17:00 Lech Poznan – Gornik Zabrze Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 17:00 Slovan Liberec – Ceske Budejovice Çek Cumhuriyeti 1.Ligi Bilyoner TV
  • 17:00 Sigma Olomouc – Fastav Zlin Çek Cumhuriyeti 1. Lig Bilyoner TV
  • 17:00 Teplice – Mlada Boleslav Çek Cumhuriyeti 1. Ligi Bilyoner TV
  • 17:30 Freiburg – B.Leverkusen Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 18:00 Ponferradina – Amorebieta İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 18:00 Real Zaragoza – Tenerife İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 18:00 Hibernian – Kelt İskoç Ligi Kupası S Sport Plus
  • 18:00 KAS Eupen – Charleroi Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 18:00 Lierse – RWDM Belçika 1. Lig B Bilyoner TV
  • 18:15 Athletic Bilbao – Real Betis İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 18:15 Perugia – Ternana İtalya Serie B Bilyoner TV
  • 18:30 Basel – Çekirge İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
  • 18:30 Sion – FC Lozan İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
  • 18:45 RKC Waalwijk – PSV Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
  • 19:00 Kocaelispor – Eyüpspor Spor Toto 1. lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 19:00 Fenerbahçe – Beşiktaş Spor Toto Süper Lig Bacak Sporları 1
  • 19:00 Zilina – Slovan Bratislava Slovakya Fortuna Ligi Bilardo TV
  • 19:30 Köln – Stuttgart Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 19:30 Tottenham – Liverpool İngiltere Premier Lig S Sport, S Sport Plus
  • 19:30 Hajduk Split – Osijek Hırvatistan 1. Lig Bilyoner TV
  • 19:30 Legia Varşova – Radomiak Radom Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 20:00 Sampdoria – Venezia İtalya Serie AS Sport Plus, Bilyoner TV
  • 20:00 Torino – Verona İtalya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
  • 20:00 Benfica – Maritimo Portekiz Liga NOS S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 20:00 Boavista – Moreirense Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
  • 20:00 Banik Ostrava – Slavia Prag Çek Cumhuriyeti 1. Lig Bilyoner TV
  • 20:15 Cartagena – Mirandes İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:15 Huesca – Alcorcon spanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:15 Real Sociedad B – Valladolid İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:30 Getafe – Osasuna İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
  • 20:30 Genk – Antwerp Belçika Pro League Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
  • 20:30 Panathinaikos – Giannina Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
  • 20:30 PAOK – Asteras Tripoli Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
  • 20:30 Benevento – Monza talya Serie B Bilyoner TV
  • 21:30 Sepsi – Steaua Bükreş Romanya Ligi 1 Bilyoner TV
  • 22:00 Vizela – Porto Portekiz Liga NOS S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 22:00 Westerlo – Virton Belçika 1. Lig B Bilyoner TV
  • 22:45 Milan – Napoli İtalya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
  • 23:00 Real Madrid – Cadiz İspanya La Liga Smart Sport HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 23:00 Leuven – Standard Liège Belçika Pro League Bilyoner TV
  • 23:10 Feignies Aulnoye – PSG Fransa Kupası Bein Sports 2

19 Aralık 2021 Pazar Program: Bugün hangi oyunlar var?  #bir

19 Aralık 2021 Pazar Program: Bugün hangi oyunlar var?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK