Diego Rossi: Fenerbahçe, kariyerim için önemli bir adım

Diego Rossi: Fenerbahçe, kariyerim için önemli bir adım

76
0
PAYLAŞ

Diego Rossi: Fenerbahçe kariyerimde önemli bir adım

Diego Rossi: Fenerbahçe kariyerimde önemli bir adım

MLS Ligi takımlarından Los Angeles FC’den satın alma opsiyonuyla Fenerbahçe’den kiralanan Uruguaylı futbolcu Diego Rossi, basının sorularını yanıtladı.

23 yaşındaki sol kanat oyuncusu, sarı-lacivertli takıma transfer olmasıyla kariyerinde önemli bir adım attığını söyledi. Ayrıca Rossi, vatandaşı Lugano ile konuşmadığını, ancak arkadaşı hakkında sorular sorduğunu söyledi.

“Fenerbahçe’de olduğum için mutluyum. Çok iyi karşılandım. Güzel bir takım var. Çok motiveyim. Ben de takıma yardım edip kupalar kazanmak istiyorum. Fenerbahçe’ye geldiğimde konuşmadım. ” Lugano’ya, ama erkek arkadaşım aracılığıyla sorular sordum. Fenerbahçe çok iyi bir oyuncu. Cemaatten bahsetti.”

Diego Rossi: Fenerbahçe 1 numaralı kariyerim için önemli bir adım

“BU LİG İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM ATACAĞIM”

“Umarım burada çok gol atarım. Öncelikli hedefim hücumda ve savunmada yardımcı olmak. Goller de olacak. Umarım bu şansı taraftarlara da getirebilirim.”

Fenerbahçe’nin maçlarına yakından bakmaya çalıştım. Fenerbahçe, Uruguay’da Lugano için bilinen bir takım. Teklif geldiğinde maçlarına daha yakından baktım. Fenerbahçe büyük bir kulüp. Amerika’da yıllarca oynadım. Eski kulübüme teşekkür etmek istiyorum. Kariyerimde adım adım ilerlemek istiyorum. Bu lige ve bu takıma katıldığımdan beri önemli bir adım attığımı düşünüyorum.”

Diego Rossi: Fenerbahçe 2. kariyerim için önemli bir adım

Diego Rossi: Fenerbahçe kariyerimde önemli bir adım

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK