Enes Cinemre, Beşiktaş’ta

Enes Cinemre, Beşiktaş’ta

53
0
PAYLAŞ

Enes Sineması Beşiktaş’ta

Enes Sineması Beşiktaş'ta

Beşiktaş, 2007 doğumlu orta saha oyuncusu Enes Cinemre’yi kadrosuna ekledi.

Enes, U-15 Akademi Takımı formasını giyiyor.

Beşiktaş’ın ifadesinde şu ifadeler kullanıldı;

“Onurunla oyna hakkınla kazan” felsefesinden yola çıkan Beşiktaş Futbol Akademisi, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle birçoğu yıldız olmuş binlerce oyuncuyu Türk futboluna kazandırmıştır. modern futbol antrenman yöntemlerinin yanı sıra, başta süpervizyon birimimiz olmak üzere birçok kulübün süpervizyon birimleri tarafından takip edilmektedir. 2007 doğumlu, güçlü ve bağımsız finansal yapısı, hem sağlam ayakları kullanma becerisi hem de iyi futbol oynaması ile öne çıkan orta saha oyuncusu Enes Cinemre. hücum yeteneği güçlü, kadrosuna dahil edeceği potansiyeli ile gelecekte Türk futboluna ve Beşiktaş’a önemli hizmetler sunacağına inandığımız kişilerden.

“SERGEN YALÇIN EV SAHİBİ”

Önümüzdeki sezondan itibaren U-15 akademi takımımızın formasını giyecek olan Enes Cinemre, tüm sektörlerin futbol altyapı ve spor okullarından sorumlu yönetim kurulu üyemiz Fırat Fidan’ı Vodafone Park’ta ve teknik direktörümüz Sergen Yalçın’ı BJK Nevzat tesislerinde ağırladı. Demir. Fidan ve Yalçın, “Beşiktaş ailesine hoş geldiniz” sözleriyle genç sporcumuz Cinemre’ye başarılar diledi.

“HEDEFLERİME ULAŞMAK VE GELİŞMEK İSTİYORUM”

Enes Cinemre, Beşiktaş Futbol Akademisi’ne katılmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. “Gelişmeye ve hedeflerime ulaşmaya devam etmek istiyorum. Beni takip eden ve onları Beşiktaş’a getiren herkese teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

Enes Sineması Beşiktaş'ta 1.

Enes Sineması Beşiktaş’ta

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK