Ersin Düzen, TFF’deki görevinden istifa etti

Ersin Düzen, TFF’deki görevinden istifa etti

60
0
PAYLAŞ

Ersin Doğru, TFF’deki görevinden. istifa

Ersin Doğru, TFF'deki görevinden.  istifa

Ersin Doğru, Türkiye’nin Hollanda’ya 6-1 kaybetmesinin ardından teknik direktör Şenol Güneş’i istifaya çağırdı ve TFF basın danışmanı olarak istifa ettiğini açıkladı.

ŞENOL KRİZLERİ GÜNEŞ

FIFA Dünya Kupası Eleme Grubu G 2022’nin altıncı maçında Hollanda’ya deplasmanda 6-1 yenildikleri maçın ardından Ersin Doğru, Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı: Şenol Güneş, Cebelitarık maçının ilk yarısındaki kötü oyunuyla ilgili şunları söyledi: ‘Rakiplerimiz Hollanda karşısında da iyi savunma yaptı. 41 dakika gol yemediler.’ Cebelitarık kadar iyi olamazdık!!” kullanılan cümleler.

Ersin Doğru TFF 1'deki görevinden istifa etti

Milli takım kaptanı Burak Yılmaz, talimata yanıt verdi “Arkamızdan kaba davrananları temizlememiz gerekiyor.” aranan.

Ancak teknik direktör Şenol Güneş, maçtan sonra yaptığı açıklamayı kullandı. “kötü düzen” cümlesini kullandı. Güneş’in açıklaması Ersin Doğru ve Rıdvan Dilmen’e gönderme olarak yorumlandı.

İSTEDİĞİNİ BİLİYOR

Yaşananların ardından Twitter hesabından açıklama yaparak TFF’deki görevinden istifa etti. Emretmek, “Hollanda mağlubiyeti ile ilgili tartışmayı tweet’imde üzüntüyle takip ettim. Sayın Nihat Özdemir’e de düşüncelerimi ileterek ayrılmamın daha uygun olacağını söyledim. Başkana ve yönetime teşekkür eder, hayırlı olmasını dilerim. başarılar dilerim.” milli takımımıza.” aranan.

Ersin Doğru TFF 2'deki görevinden istifa etti

Ersin Doğru, TFF 3'teki görevinden istifa etti

Ersin Doğru, TFF’deki görevinden. istifa

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK