Filenin Sultanları yurda döndü

Filenin Sultanları yurda döndü

99
0
PAYLAŞ

İnternetin sultanları eve döndü

2020 Tokyo Olimpiyatları’nı beşinci, 2021 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası’nı üçüncü bitiren Ağın Sultanları, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’dan Türk Hava Yolları’ndan (THY) saat 11:30’da İstanbul’a geldi.

Milli takım konvoyu İstanbul Havalimanı’nda çiçeklerle karşılandı. Milli sporcular, yolcuların fotoğraf çekme taleplerini de geri çevirmedi.

Belgrad’dan döndükten sonra İstanbul Havalimanı’nda gazeteciler tarafından sorulan milli sporcular, uzun süredir şampiyonada mücadele ettiklerini ve üçüncü olarak geri dönmekten çok mutlu olduklarını söyledi.

“HEDEFİMİZ ALTIN ​​MADALYA”

Milli atlet Ebrar Karakut, “Ülkemize bronz madalya ile döneceğimiz için çok heyecanlıyız. Bugünkü başarımız sadece bu takımın neler yapabileceğinin bir göstergesi. Bu ülkeyi daha başarılı kılmak için çok çalışacağız. Hedefimiz bir sonraki yarışmada altın madalya. ” aranan.

Ağın sultanları eve döndü VİDEO

Ağın sultanları eve döndü #1

“ÇOK YORUNLU BİR YAZ SEZONU OLDU”

Takım kaptanı Eda Erdem, 4 ayda iki şampiyonluk mücadelesi verdiğini söyledi: “Çok mutluyuz ve çok gururluyuz. Zaten hepimiz gülümsüyoruz. Çok yoğun 4 ayı geride bıraktık.

Milli takım sezonu bizim için çok eğlenceli geçti. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ederim. Avrupa Şampiyonası’nda en çok çalışan takım bizdik.

5 Mayıs itibari ile bu ekip aralıksız çalışmaktadır. Madalya ile bitirdiğimiz için çok mutluyuz. İnanılmaz bir destek görüyoruz. Bittiği için mutluyuz. Kulüp sezonumuz başlıyor.

Pandemi nedeniyle Avrupa Şampiyonası ve Olimpiyat Oyunları peş peşe geldi. Çok yoğun bir yaz sezonuydu. Biraz dinlendikten sonra kulüp sezonuna hazırlanıyoruz” belirtti.

Ağın Sultanları eve geri döndü #2

4 AYLIK BİR MARATONA GİTTİK

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, ülkeyi gururlandırdıklarını söyledi:

“En çok da güzel bir voleybol rüzgarına sevindik.” Eve döndük ve ülkemizi gururlandırdık. Erkekler voleybol şampiyonası bugün de devam ediyor. Umarım bu başarı Avrupa’da ve dünyada erkeklerle devam eder.”

Ağın Sultanları eve geri döndü # 3

“TÜRKİYE’DE VOLEYBOLU HERKES SEVİYOR”

Takımın çok çalıştığını söyleyen teknik direktör Giovanni Guidetti, şunları söyledi: “Tokyo’yu da beşinci bitirdik. Başarılı bir takımımız var. Takım çok çalıştı. Takımıma gerçekten teşekkür ediyorum. Takımım ve Türkiye’deki herkes voleybolu seviyor.” dedi.

Ağın Sultanları evlerine geri döndüler #4

İnternetin sultanları eve döndü

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK