Galatasaray’dan Zorbay Küçük’e tepki

Galatasaray’dan Zorbay Küçük’e tepki

79
0
PAYLAŞ

Galatasaray’dan Zorbay Küçük’e tepki

Galatasaray'dan Zorbay Küçük'e tepki

Galatasaraylı futbolcular, Başakşehir maçının ardından hakem Zorbay Küçük’e tepki gösterdi.

“KABUL ETMİYORUM”

İlk olarak genç futbolcu Berkan Kutlu oyunu değerlendirdi. “1 puan özür dileriz. Daha fazlasını hak ettiğimizi düşünüyorum. Futboldan başka şeylerden bahsetmek istiyorum. Burada saygı sınırlarını aşan şeyler oldu. Bize yalancı denildi. Kerem’e yalancı denildi. Kerem yaptıysa da” ” burada hiçbir şey yok, bu sözler kullanılıyor… 1 metre önümde oldu. Öncelikle saygı bekliyoruz. Bunun neden olduğunu anlamıyorum. Biz Galatasaraylı oyuncularız. Biz her şeyden önce insanız. Kabul etmiyorum.” söz konusu.

Galatasaray'dan Zorbay Küçük'e tepki #1

“HAKEM KEREM ‘YALANCI’ DEDİ”

Kerem Akturoğlu hakkında. tarafından Zorbay Küçük “Yalancı” Berkan Kutlu, şunları söyledi: “Evde ve sahada bu sözler kullanılıyor mu? Koridorlarda oyuncumuza ‘yalancı’ deniyor. Bunu kabul etmiyorum.” açıklama yaptı.

Galatasaray'dan Zorbay Küçük'e tepki 2.

NECATI ATEŞ: “YÜZÜME SÖYLEDİ”

Necati Ateş ile röportaj “Berkan’ın bıraktığı yerden alayım. Oyuncumuz fazla konuşamadı. 4’lü de ikisini de alırım, ‘Buradan uzaklaşın’ dedi. Galatasaraylı futbolcu bir şey derse sarı. işler ilerleyince kırmızı diyorsun. Bunu bir Galatasaraylıya anlatamazsın. Arkasında nasıl bir güç var? Çok rahat konuşuyor. Biz de yarın sarı kart gösterelim bir gün ona gösterelim dedim. , ‘Oyuncunuz bir yalancı.’ Hak ettiği zaman göster, neden bir sonrakine kırmızı göstermiyorsun, sürekli tahrik ediyor, başka bir noktaya getiriyor. Her maçtan sonra hakemle konuşuyoruz, oyun tam bir oyun. Konuşma. Buna izin vermiyorlar.” kullanılan cümleler.

Galatasaray'dan Zorbay Küçük'e tepki 3

NE OLDU?

İddialara göre; Zorbay Küçük, maçın ardından Galatasaraylı futbolculara açıklamalarda bulundu. “Devam et” Ardından Kerem Aktürkoğlu’na “Yalancı” söz konusu.

Zorbay Küçük, takım kaptanı Arda Turan’ın cevabı üzerine “Ne yapacaksın, bana ayakkabı mı fırlatacaksın?” sözlerini kullandı.

Sarı-kırmızılı oyuncular bu sözler üzerine hakeme çok tepki gösterdi.

Galatasaray’dan Zorbay Küçük’e tepki

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK