Ömer Erdoğan: 2 penaltımız verilmedi

Ömer Erdoğan: 2 penaltımız verilmedi

51
0
PAYLAŞ

Ömer Erdoğan: 2 penaltı almadık

Ömer Erdoğan: 2 penaltı almadık

Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında şampiyonluk lideri Trabzonspor, sahada Hatayspor ile karşılaştı.

“HEYECANLI BİR TRABZONSPOR BEKLEDİK”

Sahadan 2-0 mağlup ayrılan Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Trabzon’un deplasman maçlarının her zaman zor geçtiğini söyledi:

“Bugün birçok coşkulu taraftarın önünde coşkulu bir Trabzonspor bekliyorduk. Takım olarak 15-20 dakika iyi savunma yapıp geçişlerde pozisyon bulmaya çalıştık ama başarılı olamadık.”

Ömer Erdoğan: 2 penaltı verilmedi #1

“ÇOK BAŞARILI OLDUĞUMUZU SÖYLEYEMEYİZ”

“Savunmanın arkasında etkili pozisyonlar bulduklarını biliyorduk, beş kişilik savunma bloğu yaptık. 4-1’lik bir diziliş denedik. Pek başarılı olduğumuzu söyleyemem. Çok başarılı olduğumuzu söyleyemem. başarılı İlk 45 dakika temassız ve savunmasız, hücumda doğru hareket eden Hatayspor ikinci yarıda 2-0 düştük, 4-2-3’e döndük, 2 oyuncu değiştirdik ve oyunun kontrolünü ele aldık. .İkinci yarının ilk 5 dakikasında 2 pozisyon aldık.Bunu kullanırsak berabere kalma şansımız olur.Onu döndürmeye çalışan bir Hatayspor vardı ve ilk yarı eşleşmedi ve olmadı’ ikinci yarıyı kabul etme.”

Ömer Erdoğan: 2 penaltı verilmedi #2

“2 CEZA VERMEDİK”

“İki penaltı kaçırdık. VAR’ın bu konudaki görüşünü duymak beni çok heyecanlandırıyor. VAR’ı ve hakemleri bu mağlubiyete bahane olarak kullanmak istemiyorum ama olursa herkese verirler. o.” hepsi aynı. Bize uygulanan cezalara bir itirazımız olmadığını söyledik. Bildiklerini söyledik ama tam tersi doğru.”

Ömer Erdoğan: 2 penaltı almadık

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK