Unkapanı Köprüsü için uzmanlar uyardı: Raporu bekleyin

Unkapanı Köprüsü için uzmanlar uyardı: Raporu bekleyin

50
0
PAYLAŞ

Unkapanı Köprüsü’nün bağlantı noktalarından soğuk havaların da 1 ay içinde 4 kez kaldı. Rapor beklenmesini isteyen bir şey, köprünün yaklaşık 1 hakkında bilgi alabileceğini söylüyor.

Unkapanı Köprüsü için uyardı: Bekleyin Raporu

Fatistanbul’un Fatih ilçesi Unkapanı semti Küçükpazar ile Beyoğlu’na bağlı Azapkapı semtlerini birbirine yakın Unkapanı Köprüsü’nün farklı noktalar son 1 ay içinde 4 kez ayrıldı.

20lkten ayrıl 20 Şubat Pazar günü 20 santimetre şeklinde gözlendi.

Bu trafik trafiğinden yararlanma 11-12-13 Mart, farklı geçişlerden üst düzeydeki geçişlerden oluşur.

İBB MASA KURDU

3 ç isin isin isin -25 -25 -25 -25 -25 -25 -25 -25 -25 -25 -25 -25 -25 -25 -25 ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı

Açılırken düzeltilecek köprünün sorunu iteritleri kapatılarak, kontrollü olarak trafiğe açıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekpleri düşünen masa kurdu.

Unkapanı Köprüsü için uyardı: Bekleyin # 1

‘RAPORU BEKLEYİN’

3 boy boy un boy boy boy boy üst üst üst üst üst üst üst üst, ı, üst üst,…………………………..

Ancak bu planın planlanacağını söylüyor.

Unkapanı Köprüsü için uyardı: Bekleyin # 2

“6-12 AY SÜRE ARALIĞINDA KÖPRÜNÜN İZLENMESİ LAZIM”

Tekstanbul Teknik Üniversiteleri (ÜTÜ) Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Uzun süredir ailesiyle birlikte yaşayan 1 yaşındaki kız çocuğu Oğuz Cem Çelik “Sadece o zaman dikkatimize geldi. Verrnek vermek için, ısıl depremleri, ya da soğuklarda ya da kar depremleri, nasıl etkileneceğiniz kullanım kapsamında ana elamanlarında olası büyük kiyükalalmlarında. Unkapanı Köprüsü’nde de bu şekildeki araçlardan ortaya çıkan unsurlardandır.

Outbid iseniz, bu sitede teklif vermeye devam etme fırsatınız var. 24 tane dubadan 21 değişikliğin değiştiği, sorun bu derzlerde yoğunlaşıyor. Bundan sonra ayarlamalar için var. Örneğin, bu derz noktalarının doğru olması gerekiyor. Bu köprü ömrü uzatılabilir. dedi.

Unkapanı Köprüsü için uyardı: Bekleyin # 3

“75-100 YAŞ ARASINDA AMA YIL BİR BAKIMLA ÇOCUK UZATILIR”

Prof. Dr. Oğuz Cem Çelik, “Lezleme yöntemiyle kullanılabilir. Köprü 1940’larda, 82 yıllık bir köprü, yaşanabilir bu tür ömrü 75-100 yıl arasında olur. Ancak bugün baktığımız zaman; ilk demir köprü İngiltere’de Severn Nehri üzerinde inşa edilmiştir. Bu köprünün yaşı 241 yıl, esas sorun köprünün yaşıyla ilgili değil. Elbette ş önemli olan daha önemli. Biryi bir bakıma ihmal etmeyebilirsiniz. ” diye konuştu.

Unkapanı Köprüsü için uyardı: Bekleyin # 4

“DAHA ÖNCE AÇILMA OLDUĞUNU HATIRLAMIYORUM”

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ünşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ersoy, bakım ve onarımların yapılması için raporun beklenmesi planlanmadı “Kesin ve bilgi kurul incelemesinden ve raporun hazırlanmasından sonra söylenebilir. 1 ay içinde 4 defa açılış açılışı yapıldı. Bunun için başarı sağlamak için hazırlanmak için raporlanması beklenmesi gerekiyor. Daha fazla problem çözenler için, Karayolları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ihaleler. “Önce açılmamış, böyle bir olay yaşanmamıştı.” diye konuştu.

Unkapanı Köprüsü için uyardı: Bekleyin # 5

“TRAFİK DEVAM EDERKEN ÇALIŞMALAR YAPILABİLİR”

GenBB Genel Sekreter Yardımcısı Mimar Arif Gürkan Al ise köprüde herhangi bir soruna neden olur, “Bunun bir parçası olduğum için mutluyum ve size minnettarlığımı ifade etmek istiyorum” dedi. Aradığınızı bulamazsanız, sadece sorun. Ülk günkü yaklaşık 25 metre ilerideydi. Oranınlığı 25 cm olduğu için risk açıkdu ünkü teker, araç düşebilirdi. Buranın ise açıklığı 10-12 cm bir çıklık. Bu köprü yapılacak bir köprü değil.

Birinci aşama tekerlerin, motosikletlerin ve scooter’ların düşmemesi için yolu tek ideeride düştük. Teker ve araç konforunu da gerçekleştirdikten sonra zaten bir deneyim. Bu köprünün içinde aksında bir sorun yok, bir sorun yok bu şekilde açılabilir. Bu yüzer bir sistem zaten orası bir kapı aralığı ve özellikle 10-12 cm genişlikler standartlardır. şeklinde konuştu.

Unkapanı Köprüsü için uyardı: Bekleyin # 6

“ÖNCELİKLİ ELLERDEN KÜÇÜK BİR PARÇA”

Arif Gürkan Alpay, acil bir masa başlangıcını yapın, Akademi şu anda Aden Körfezi’nde faaliyet gösteriyor. ‘Burada bir sorun’ demek için bile 3-4 saatin hızla yetiştirilmesi ilk müdahaleleri yaptık. Bunu bir eşyayı kurtarmak için değil doğrusunu yapmak için yaptık. Derzlerde son ölçümler ve son çalışmalar yapılıyor. Çalışmaların ilerleyişini rahatlatıp, yolu açacağız. ” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK