Yeni Dünya Kuzey Amerika’da yayına girdiğinde, zaten 450.000 oyuncuya sahipti.

Yeni Dünya Kuzey Amerika’da yayına girdiğinde, zaten 450.000 oyuncuya sahipti.

75
0
PAYLAŞ

New World çıktı ve oyuncular yeni bir MMO için hazır görünüyor: SteamDB rakamlarına göre oyun şu anda 450.000 eşzamanlı oyuncu ile oldukça iyi. Bu, oynaması ücretsiz olmayan ve temelde büyük bir meydan okuma olan bir oyun için çok iyi bir sonuç. İnsanlar iyi bir öğütmeyi sever.

Kendi Fraser’ımız şu anda dünyanın en hızlı saatlerinde hayatı için balık avlıyor (adil olmak gerekirse, betada daha üretken şeyler yaparak yaşlarını harcadı). Yeni Dünya’nın şu ana kadar en sevdiğim yanı, grafik kartlarını patlatmaya geldiğinde değil, garip Amazon gerçeklerini yayan ‘AmazonOfficial’ adlı bir oyuncuyu kazandığındaydı.

zengin stanton

Rich, 15 yıllık deneyime sahip bir oyun gazetecisidir. Kariyerine Ars Technica, Eurogamer, GamesRadar +, Gamespot, The Guardian, IGN, New Statesman, Polygon ve Vice gibi çeşitli medya kuruluşlarında çalışmadan önce Edge dergisinde başladı. PC Gamer’a katılmadan önce üç yıl boyunca Kotaku’nun İngiltere şubesi olan Kotaku UK’nin editörlüğünü yaptı. O, Midwest Book Review’un dediği ortamın tam bir tarihi olan Video Oyunlarının Kısa Tarihi’nin yazarıdır.[a] Hem ciddi oyun tarihçileri hem de meraklı video oyunu uzmanları için gerekli okumalar.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK